Objednejte se na svou konzultaci
+420 734 578 803

Implantáty

MENTOR®

Americká korporace Mentor byla založena již v roce 1969 a je světovým lídrem ve výrobě, výzkumu a testování prsních implantátů. Kromě Spojených států působí v 75 dalších zemích světa. V roce 2009 se stala součástí mezinárodní farmaceutické společnosti Johnson & Johnson. Prsní implantáty MENTOR® se vyrábějí kulaté v 74 velikostech a anatomicky tvarované ve 122 velikostech. Díky šíři nabídky může Váš plastický chirurg pohodlně zvolit ideální řešení právě pro Vás.

Odkaz na stránky výrobce

NAGOR

Neustálá inovace a vysoká kvalita implantátů činí z implantátů Nagor světově uznávané a hojně využívané implantáty v oblasti plastické chirurgie po celém světě. Implantáty Nagor snesou nejpřísnější měřítka, proto není divu, že svým majitelkám poskytují zdarma rozsáhlý program záruky. Vysoká kvalita implantátů Nagor je podložena certifikátem CE a dalšími normami, které implantáty používané v Evropské unii musí splňovat.
Nagor nabízí širokou škálu velikostí, projekcí a tvarů implantátů. Vybírat lze mezi kulatými a anatomicky tvarovanými implantáty. Strach, že byste si v takové nabídce nevybrala, není na místě. Za těžko uvěřitelných 34 let fungování měl Nagor možnost vyvinout i speciální texturovaný povrch pláště implantátu, ze kterého budete v konečném důsledku profitovat vy. Implantát lépe přilne k okolní tkáni a minimalizuje se riziko vzniku kapsulární kontrakce.
Vývoj a výroba implantátů Nagor podléhá přísným kritériím, což garantuje vysokou bezpečnost a kvalitu implantátů.

Odkaz na stránky výrobce

POLYTECH

Německá společnost POLYTECH Health&Aesthetics vyrábí pestrou paletu silikonových implantátů, které umožňují velký výběr. Silikonový gel, který společnost používá, drží tvar a po mechanickém stlačení se vrací do původního stavu. Společnost obdržela jako první výrobce prsních implantátů CE certifikát v roce 1995 a trvale splňuje nejpřísnější normy. Prsní implantáty jsou plně certifikovány pro použití ve všech zemích EU.

Odkaz na stránky výrobce